درباره طنین بهداشت پارس

بهترین انتخاب برای شمایی که به سلامت خود اهمیت می دهید

مجموعه طنین بهداشت پارس با سابقه ای بالغ بر ربع قرن و با رویکردی دانش بنیان، با انگیزه پاسخگویی به نیازهای مراقبتی و بهداشتی افراد همیشه از کمک جمعی از کارشناسان متخصص و متعهد بهره گرفته است. این مجموعه با هدف ارائه محصولات با بالاترین کیفیت اقدام به فعال سازی بخش تحقیقات و نوآوری خود نمود و با استفاده از فرمولاسیون به روز دنیا و با برخورداری از تجهیزات و ماشین آلات مدرن موفق به تولید محصولات خود با بالاترین کیفیت شد.

چرا طنین بهداشت پارس

ارائه با کیفیت ترین، به روزترین و با بهترین قیمت محصولات، جزء مهمترین اصول طنین بهداشت پارس است. این مجمعه همیشه به اصول خود پایبند است.

اهداف ما

طنین بهداشت پارس همیشه با هدف ارتقای کیفی محصولات و همچنین گسترش سطح صادرات خود به فعالیت پرداخته است.

دیدگاه ما

مردم عزیز کشور ما لیاقت بهترین ها را دارند. ما به این مساله اعتقادی قبلی داریم و همیشه در این مسیر به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.

0
سال افتخار خدمت گذاری
0
+
محصول با کیفیت
0
برند زیر مجموعه
0
+
نیرو متخصص

طنین بهداشت پارس

این مجموعه تولید کننده بیش از 100 مدل محصول در زمینه بهداشت دهان و دندان، پوست و مو می باشد.

محصولات ما شامل مسواک، خمیر دندان، نخ دندان، دهانشویه، شامپو، برس، عطر و اسپری و همچنین لوازم آرایشی می باشد. این محصولات توسط 10 برند زیر مجموعه طنین بهداشت تولید و به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد.

طنین بهداشت پارس
طنین بهداشت پارس
طنین بهداشت پارس

درباره مشتریان ما

طنین بهداشت افتخار عرضه محصولات به بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای و هتل های مطرح و همچنین مهمترین بیمارستان های کشور را دارد.