معرفی محصولات هتلی طنین بهداشت پارس

بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی

طنین بهداشت پارس، بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی در ایران

شرکت طنین بهداشت پارس به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی در ایران با ارائه با کیفیت ترین محصولات بهداشتی ( هتلی ) توانسته است اعتماد بخش اعظمی از برترین هتل ها، بیمارستان ها و سایر سازمانها را به خود جلب کرده و اقدام به تامین نیاز آنها نماید. این مجموعه با بیش از 25 سال تجربه تولید، همگام با متد روز جهانی حرکت نموده و همواره تولید محصولات با بالاترین سطح کیفی را سرلوحه خود قرار داده است. در ادامه به معرفی برخی از محصولات هتلی مجوعه طنین بهداشت می پردازیم.

خمیر دندان هتلی

بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی
خمیر دندان هتلی دورکو

طنین بهداشت پارس توانسته است با تولید خمیر دندان های هتلی دورکو در وزن 10 گرمی و 7 گرمی، به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی در کشور بدل شود. خمیر دنداد های دورکو در کنار کیفیت بالای خود، دارای قیمت بسیار مناسبی بوده که موجب مقرون به صرفه بودن این محصولات برای هتل ها و بیمارستان ها می شود. این خمیردندان حاوی سفید کننده و ترکیبات ضد پوسیدگی است. بدین ترتیب با استفاده روزانه از این محصول، آسیب کمتری به دندان‌ها وارد شده و کمک می‌کند تا دندان‌ها و لثه کاملا تمیز شوند.

مسواک تورنتو مدل سیلور

شرکت طنین بهداشت پارس به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی در ایران در زمینه تولید مسواک، معتبرترین تولید کننده در کشور محسوب می شود. این اعتبار به دلیل کیفیت بالای محصولات این مجموعه می باشد. این کیفیت بالای محصولات در تولید مسواک های هتلی نیز اعمال شد. مسواک های هتلی، با برند تورنتو به بازار عرضه می شوند که دارای مدل های مختلفی هستند. مسواک هتلی سیلور یکی از اینن مدل ها بوده که در حال حاضر از مهمترین محصولات هتلی طنین بهداشت محسوب می شود. مسواک سیلور که از محبوب ترین مسواک های مجموعه می باشد دارای برس با سختی متوسط بوده و در رنگ بندی متنوع تولید می شود. بسته بندی مسواک های سیلور وکیوم کارتی همراه آویز می باشد.

پک مسواک سیلور و خمیر دندان دورکو

و اما یکی از جداب ترین و هیجان انگیز ترین محصولات این مجموعه که مورد استقبال خریداران زیادی قرار گرفت، پک مسواک سیلور و خمیر دندان هتلی می باشد. این پک شامل یک عدد مسواک سیلور و یک عدد خمیر دندان ۷ گرمی در بسته بندی وکیوم کارتی می باشند. خمیردندان دورکو در کنار مسواک سیلور، یک پک فوق العاده چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت برای هتل ها و بیمارستان ها و سایر سازمان هاست. شرکت طنین بهداشت پارس به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی در ایران با کنار هم قرار دادن بهترین خمیر دندان هتلی و بهترین مسواک هتلی توانست نیاز تمام بازار هدف خود را تامین نماید. این پک با برند دورکو عرضه می شود.

همچنین باید به این نکته اشاره کرد، پک مسواک و خمیر دندان دورکو باعث صرفه جویی در هزینه چاپ و جعبه هتلی می شود.

مسواک دیلی

و اما یکی از جدیدترین و هیجان انگیز ترین محصولات مجموعه طنین بهداشت پارس که مورد استقبال خریداران زیادی قرار گرفت، مسواک هتلی دیلی می باشد. این مسواک با جدید ترین متد تولید محصولات هتلی طراحی و تولید می شود.

بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی

مسواک دیلی با برس متوسط با محافظت از لثه و مینای دندان، سبب پاکسازی دندان‌ها از پلاک می‌شود. الیاف بلند این مسواک در فاصله بین تاج دندان‌ها نفوذ کرده و مانع تجمع جرم و باکتری می‌شود. این مسواک لکه‌های سطحی دندان‌ها را پاک نموده و لبخندی درخشان به شما هدیه می‌دهد.

مسواک سی گل درپوش دار

طنین بهداشت پارس به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی برای مراقبت همیشگی از دهان و دندان، مسواک هتلی سی گل را ارائه داده است. مسواک هتلی سی گل کمی از ۲ مدل قبل متفاوت می باشد. دسته مسواک سی گل پنهن تر و زخیم تر بوده و این مسواک دارای قاپک یا درپوش نیز می باشد. مراکزی که دارا بودن درپوش برایشان مهم است، مسواک سی گل می تواند انتخابی مناسب و مقرون به صرفه باشد.  این مسواک اندازه‌‌ای مناسب برای قرارگرفتن در کیف و بسته‌های بهداشتی و قیمتی مقرون به صرفه برای ارائه در هتل‌ها و بیمارستان‌ها دارد. از نکات برجسته این محصول زاویه سری این مسواک است که دسترسی به انتهایی‌ترین نقاط دهان را فراهم می‌آورد.

مسواک های بسته بندی دورکو باعث صرفه جویی در هزینه چاپ و جعبه هتلی می شود.

بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی

مسواک وکیومی

مسواک هتلی وکیومی مجموعه طنین بهداشت پارس، همانند مسواک سیلور در رنگ بندی زیبا و با برس دارای سختی متوسط می باشد. تفاوت این مسواک با مدل سیلور، در بسته بندی آن ها می باشد. این مسواک نیز در بسته بندی وکیوم شده است اما بدون کارت می باشد. از این جهت این مدل برای مراکزی که دارای جعبه اختصاصی برای مسواک هستند یا کیف های سلامت که در مجموع فضای کمتری دارند مناسب می باشد. در کل می توان این طور بیان کرد که طنین بهداشت به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی در کشور این ویژگی را برای سازمانه ا و هتل ها در نظر گرفته است که؛ اگر خواهان این هستید که مسواک هتلی را در بسته بندی خاص خود قرار دهید، می توانید مسواک هتلی سیلور وکیومی را انتخاب کنید.

مسواک های بسته بندی دورکو باعث صرفه جویی در هزینه چاپ و جعبه هتلی می شود.

مسواک فله و سلفونی

این مسواک ها دارای بسته بندی های سلفونی  و کارتی هستند. به صورت فله ای نیز به فروش می رسند.

گوش پاک کن تورنتو

طنین بهداشت پارس به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی و آرایشی بهداشتی در کشور، عملا بزرگترین تولید کننده گوش پاک کن در کشور نیز محسوب می شود. گوش پاک کن های این مجموعه با برند های پاتریکس در فروشگاه ها و با برند تورنتو مخصوص هتل و سازمان ها تولید می شود. گوش پاک کن یکی از ملزومات بهداشتی است که تقریبا مورد استفاده همه ی افراد قرار می گیرد، استفاده از آن محدودیت سنی و جنسیتی ایجاب نمی کند و هر شخصی می تواند از آن استفاده کند. گوش پاک کن های تورنتو از نظر کیفی هیچ تفاوتی با برند پاتریکس نداشته و با بهترین کیفیت برای مصارف هتلی و بیمارستانی تولید می شوند.

گوش پاک کن تورنتو به صورت فله ای و بسته بندی عرضه میشود.

خودتراش هتلی تورنتو

این خودتراش در گروه خودتراش‌های 2 لبه صابون دار و بدون صابون تولید میشود همچنین دارای یک نوار ژل حاوی آلوئه ورا می باشد تا از ایجاد سوزش و حساسیت پس از اصلاح نیز جلوگیری شود. از ویژگی های خاص ارائه این محصول، عرضه آن به همراه درج برند شما در بسته بندی می باشد. در صورت تهیه به تعداد مورد نظر مجموعه طنین بهداشت، در کنار برند تورنتو، نام برند شما نیز در هنگان بسته بندی، بر روی محصول در ج می شود.

بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی
خودتراش هتلی

شانه هتلی تورنتو

شانه یکی از ملزومات اصلی هتل ها برای ارائه خدمات به مشتریان است. مجموعه طنین بهداشت نیز به این موضوع واقف بوده و در جهت رفع این نیاز، اقدام به تولید شانه جهت مصارف هتلی نموده است.

این شانه ها در رنگ بندی مختلف و با بالاترین کیفیت تولید می شوند.

مجموعه طنین بهداشت پارس به جد بزرگترین تولید کننده محصولات هتلی در کشور بوده که در کنار کیفیت بالا، به عرضه محصولات با قیمت مناسب توجه داشته است. محصولات هتلی این مجموعه شامل، مسواک، خمیر دندان، شانه و خودتراش بوده که در انواع رنگ و بسته بندی قابل عرضه به هتل ها، بیمارستان ها و سایر سازمان ها می باشد. محصولات غیر هتلی این مجموعه نیز با برندهای پاتریکس و هسل به بازار عرضه می گردند.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *