مسواک هتلی ارزان قیمت

مسواک هتلی ارزان قیمت - مسواک سلفونی

مسواک هتلی ارزان

امروزه توجه به بهداشت دندان و دهان در بین آحاد جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تا جایی که مردم حتی در هنگام سفر نیز توجه به این مساله را در اولویت خود قرار می دهند. امروزه هتل ها و مسافرخانه ها نیز به این مساله پی برده و همیشه سعی در گام نهادن برای رفع این نیاز مشتریان خود را در اولویت خود قرار داده اند که موجب ایجاد یک بازار مهم شد. مسواک هتلی ارزان قیمت یا مسواک سلفونی برای پاسخ به این نیاز تولید شد.

خرید و فروش انواع مسواک ارزان با توجه به نیازی که کلیه هتل ها و سازمان های خدماتی به این محصول دارند بسیار افزایش یافته است. مسواک ارزان با توجه به قیمت ارزانی که دارد نسبت به سایر مدل های مسواک، از فروش بسیار بیشتری برخوردار است. این مسواک ها با توجه به بسته بندی سلفونی ای که دارند به مسواک سلفونی نیز مشهورند همانطور که ذکر شد مسواک هتلی از قیمت بسیار پایینتری برخوردار بوده و این ویژگی در ایران نیز صادق است.

مسواک ارزان قیمت جزء مهمی از نیازهای هتل ها، بیمارستان ها و همچنین سازمان های خدماتی می باشد. از ویژگی های مسواک سلفونی میتوان به ابعاد و حجم کوچکتر نسبت به سایر مسواکها اشاره کرد. همچنین این مسواک ها یک بار مصرف بوده و به همین دلیل قیمت بسیار پایین تری نسب به بقیه مدل ها دارند. مسواک هتلی ارزان قیمت دارای انواع بسته بندی می باشد. اما مسواک سلفونی که دارای این نوع بسته بندی می باشد به دلیل قیمت پایین تر از بیشترین محبوبیت در بین هتل داران برخوردار است.

مسواک هتلی ارزان قیمت - مسواک سلفونیمسواک هتلی ارزان قیمت در سفر

باید به یک نکته مهم اشاره کنیم. نباید از اصطلاح مسواک هتلی ارزان قیمت این برداشت را داشته باشیم که این مسواک ها صرفا برای استفاده در هتل ها یا مسافرخانه هاست. مسواک سلفونی برای سفر نیز مناسب است. با توجه به اندازه و حجم کوچکتر این نوع مسواک ها، استفاده از آنها در حین سفر راحت تر بوده و به دلیل قیمت بسیار کمتر آنها، نگرانی از بابت گم کردن آن وجود ندارد. البته باید به این نکته توجه کنید که قیمت پایین این مدل از مسواک ها باعث کاهش کیفیت آنها نشود. مسواک های تولید شده مجموعه طنین بهداشت پارس که آنها را با برند های پاتریکس، دورکو و تورنتو می شناسید، به گواه تمام هتل داران از بالاترین کیفیت برخوردار بوده اند.

انواع مسواک سلفون:

مجموعه طنین بهداشت پارس در سبد محصولات خود از تنوع بالایی برخوردار است. از مدل های مسواک ارزان قیمت این شرکت می توان به مسواک سیلور، دورکو، سی گل، مسواک کودک و همچنین پک مسواک و خمیر دندان اشاره کرد. لازم به ذکر است که این شرکت با مدل ها و تنوع رنگی بالا، آماده همکاری با هتل ها و سازمان های مختلف می باشد.

پک خمیر دندان و مسواک هتلی ارزان قیمت

یکی از ویژگی های محصولات هتلی، ارائه آنها به صورت پک محصولات است. معمولا مسواک هتلی ارزان قیمت به همراه یک خمیر دندان هفت گرمی ارائه می شود. از ویژگی های این پک، بسته بندی هر دوی این محصولات در کنار هم است که موجب کاهش هزینه های بسته بندی برای هتل ها و بیمارستان ها می شود.

مسواک هتلی ارزان قیمت

تولید مسواک هتلی ارزان

استفاده از مسواک و به طور کلی توجه به بهداشت دهان و دهان اهمیت بسیار زیادی یافته است. استفاده از مسواک موجب تمیز شدن سطح دهان و پاکسازی کلی آن از میکروبها می شود، و همچنین از بین رفتن پلاک های دندان و عدم ایجاد لکه رو آن را برای شما به ارمغان می آورد. همین مسائل باعث شده است تا مشتریان هتل ها همیشه به ارائه مسواک توسط هتل ها و همچنین کیفیت این مسواک ها توجه ویژه ای داشته باشند.

مجموعه طنین بهداشت پارس با تکیه بر بهترین متخصصان خود توانسته است بهترین محصولات هتلی اعم از مسواک سلفونی و سایر محصولات بهداشتی هتلی را به تولید برساند.

شما مشتریان عزیز میتوانید جهت سفارش و خرید مستقیم از کارخانه از طریق تماس با شماره 02140220081 و داخلی 107 ، خانم طاهرلو با ما در ارتباط باشید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *