کارخانه های برس

کارخانه های برس

کارخانه های برس

برس از مهمترین وسایل مورد نیاز مردم در زندگی روزمره می باشد. تقریبا نمیتوان خانه ای را پیدا کرد که برس و شانه در آن خانه نباشد. هر کسی که مو دارد ، موهای خود را برس می زند ، هرچند ممکن است شما هرگز به نوع برس خود فکر نکرده باشید. اما استفاده از برس مناسب مو می تواند در سلامت موی شما موثر باشد. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که برس مناسب برای افرادی که موهای بلند و موج داری دارند ، با بهترین برس برای موهای ریز یا کم پشت تفاوت فاحشی خواهد داشت. کارخانه های برس زیادی تاسیس و به تولید آن پرداختند. در بین این کارخانه ها بودند شرکت هایی که در تولید محصول با کیفیت توانایی لازم را نداشتند. اما طنین بهداشت پارس را میتوان در بین کارخانه های تولید برس، برترین در کل کشور دانست.

این مجموعه غریب به 25 سال است که در حال تولید انواع برس و شانه بوده و در طول این مدت همیشه به افزایش کیفیت محصولات خود و همچنین گسترش بازار خود بوده است. در حال حاضر تامین شانه های بیش از نیمی از هتل های کشور بر عهده طنین بهداشت پارس بوده و با تولید چندین مدل مختلف برس، در جهت رفع نیاز مردم گام نهاده است.

برس مو پاتریکس

کارخانه های برس

برخی از برس ها ، مانند نوع گرد یا منفذ دار ، بهترین حالت را برای موهای شما ایجاد می کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است موخوره را اصلاح کنند. به همین دلیل کارخانه های برس معمولا چندین مدل مختلف از برس ها را طراحی و معرفی میکنند. در این مقاله انواع مختلف برس ها و کاری که آنها می توانند برای موهای شما انجام دهند را بیان خواهیم کرد.

انواع برس مو و شانه

انواع مختلفی از برس و شانه موجود است ، دانستن اینکه کدام یک برای شما مناسب است بسیار سخت است. بسته به نوع موی خود ، ممکن است بخواهید از برس مخصوص استفاده کنید.

برس های دیتانگلر

کارخانه های برس
برس پاتریکس مدل 240

برس های دیتانگلر برای انواع موها حتی ضخیم ترین و موج دارترین موها مناسب هستند و می توانند هم روی موهای خیس و هم برای موهای خشک استفاده شوند. آنها آسیب ناشی از برس زدن موهای گره ای را به حداقل می رسانند ، و تارهای نازک و انعطاف پذیر آنها راحت تر می توانند بدون درد گره موهای بچه ها را باز کنند. این برس تقریبا بیشترین تولید را در کارخانه های برس دارند.

بهترین برس مو برای موهای فر

افراد مو فر ممکن است ترجیح دهند هنگام دوش گرفتن از یک شانه محکم و دندانه پهن استفاده کنند. این می تواند از موخوره و شکستگی که می تواند با شانه زدن موهای خشک و موج دار ایجاد شود ، جلوگیری کند.

برس گرد

کارخانه های برس اهمیت زیادی برای این نوع برس ها قائل هستند. برس های گرد انتخاب خوبی برای سشوار کشیدن موها و حالت دادن به موهای دارای موج های سست هستند. آنها کاملاً دایره ای هستند ، که باعث می شود موهای زیرین راحت تر شانه شوند.

برس های ترمال (حرارتی)

برس حرارتی برس های گرد یا پارویی است که با یک بشکه از ماده ای که گرما را هدایت می کند مانند سرامیک ، تورمالین یا تیتانیوم ساخته شده است. این ویژگی می تواند سرعت خشک شدن را افزایش دهد. این نوع برس معمولاً توسط آرایشگران مو یا افرادی که مرتباً از سشوار استفاده می کنند ، استفاده می شود.

کارخانه های برس طنین بهداشت پارس

برس های تولید شده توسط طنین بهداشت پارس با برند پاتریکس تولید و به بازار عرضه میشوند. این برس ها با طراحی ارگونومیک با دسته ضد لغزش برای تعادل بیشتر، ایدهآل برای ماساژ پوست سر، بهداشتی و مستحکم با مقاومت در مقابل گرما و مواد شیمیایی و برای بر طرف کردن گره مو، صاف کردن و آراستن انواع مو طراحی شده اند.

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *