کارخانه های خودتراش

کارخانه های خودتراش

کارخانه های خودتراش

رعایت بهداشت در دنیای امروز و توجه بیش از پیش به آراستگی و زیبایی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خودتراش نقش بارزی در این زمینه ایفا می‌نماید. با این وسیله در کمترین زمان می توان به مسئله رعایت بهداشت و آراستگی ظاهری پرداخت. از این رو از وسایل بسیار محبوب به حساب می آید. طنین بهداشت پارس دارای یکی از بزرگترین کارخانه های خودتراش در کشور به تولید انواع مختلف آن می پردازد.

البته باید به این نکته اشاره کرد که کارخانه‌ های ایرانی برای تولید خودتراش با کیفیت و همچنین قابل رقابت با کالاهای غیر ایرانی دست به کار شده‌اند. اما شرکت طنین بهداشت پارس اولین و بزرگترین کارخانه‌ های خودتراش در ایران می‌باشد که توانسته در طی 10 سال گذشته با جلب رضایت مشتریان و همچنین بهره‌گیری از تخصص بهترین ها وهم چنین استفاده از آخرین متدولوژی روز بسیار موفق عمل نموده است.
این شرکت با تولید خودتراش‌ با برندهای پاتریکس، دورکو و تورنتو توانسته است جایگاه خود را در بازار داخلی تثبیت نموده و خودتراش ‌هایی مطابق با نیاز روز تولید نماید.  در ادامه به معرفی مدل های مختلف تولید شده توسط طنین بهداشت میپردازیم.

از جمله خودتراش‌های شرکت طنین بهداشت پارس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

* خودتراش 5 لبه به همراه خط‌زن
* خودتراش 3 لبه کامفورت
* خودتراش 2 لبه صابون‌دار

طنین بهداشت پارس فعالیت خود در زمینه تولید خودتراش را از سال 1389 در شهرک صنعتی عباس‌آباد آغاز و کارخانه های خودتراش خود رافتتاح نمود. کیفیت این محصولات به قدری بالا بود که به راحتی توانستند اعتماد مردم را جلب نموده و تامین نیاز بخش قابل توجهی از بازار را عهده دار شوند. خودتراش‌های 2 و 3 لبه جهت استفاده‌ روزانه مخصوص بانوان و یا مخصوص آقایان و همچنین خودتراش 5 لبه پاتریکس با دسته ارگونومیک و خط زن، اصلاحی بدون نقص و امکان طراحی خطوط ریش را فراهم می‌آورند.

خودتراش پاتریکس مدل 5 لبه هد آمریکایی دارای مدلی با پنج تیغ نیز بوده که میتوان آن را با کیفیت ترین تیغ ساخته شده در کشور ایران دانست.

کارخانه های خودتراش
خودتراش 5 لبه پاتریکس 2 + 1

خودتراش پاتریکس مدل Maximum مناسب خانم ها بوده که دارای سه تیغ از جنس استیل ضد زنگ می باشد. این خودتراش دارای مدل مخصوص آقایان نیز می باشد.

خود تراش پاتریکس مدل BLUE 3 مخصوص آقایان و خانم ها بوده و دارای سه تیغ از جنس استیل ضد زنگ می باشد.

مجموعه طنین بهداشت پارس با در اختیار داشتن بزرگترین کارخانه های خودتراش در کشور توانسته است به تولید برترین محصولات در زمینه وسایل اصلاح بازار بپردازد.

 

 

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *