معرفی کلی از محصولات طنین بهداشت پارس

مجموعه طنین بهداشت پارس در طی 25 سال فعالیت خود توانسته است به بهترین نحو ممکن بر کیفیت و تنوع محصولات خود افزوده و سبد محصولات خود را کامل تر کند. در حال حاضر این مجموعه به تولید محصولات مرتبط با بهداشت دهان و دندان و پوست و مو می پردازد.


مسواک

تولید بیش از 40 مدل مسواک در طول زمان، طنین بهداشت پارس را به بزرگترین تولید کننده مسواک کشور بدل کرد.

خمیردندان

طنین بهداشت پارس با تولید حدود 10 مدل خمیر دندان تواسته است تمام نیاز بازار را تامین کند.

نخ دندان

استفاده از نخ دندان به اندازه مسواک اهمیت دارد. 8 مدل متفاوت نخ دندان، نیاز شما را رفع خواهند کرد.

دهانشویه

با تولید دو مدل دهانشویه، طنین بهداشت پارس به تولید کننده تمام محصولات بهداشت دهان و دندان بدل گشته است.

خودتراش

تولید خودتراش مخصوص استفاده بانوان و آقایان در 25 مدل مختلف از دیگر خدمات طنین بهداشت پارس است.

شامپو

شامپوهای گیاهی برای موی سر، شامپوی بدن و همچنین شامپوی مناسب کودکان از تولیدات برتر طنین بهداشت پارس هستند.

بهداشت دهان و دندان

مجموعه طنین بهداشت پارس به عنوان بزرگترین تولید کننده مسواک و خمیر دندان کشور، توانسته با ارائه محصولاتی چون مسواک، خمیر دندان، نخ دندان و همچنین دهانشویه، بخش بزرگی از نیاز بازار را رفع نماید. کیفیت محصولات در سطح استانداردهای جهانی بوده و با مناسب ترین قیمت عرضه میگردند.

مسواک و خمیردندان های مجموعه طنین بهداشت در حال حاضر با برند های پاتریکس و دورکو و همچنین دهانشویه و نخ دندان ها نیز با برند پاتریکس در بازار موجود هستند.


آرایشی بهداشتی

مجموعه طنین بهداشت پارس علاوه بر تولید محصولات دهان و دندان، در زمینه تولید محصولات بهداشت پوست و مو نیز جزو برترین تولید کنندگان کشور در این حوزه است. به طوری که شامپوهای گیاهی این مجموعه با برند هسل به نماد افتخار طنین بهداشت پارس بدل گشته است.

علاوه بر شامپوهای گیاهی هسل، این مجموعه به تولید سایر محصولات آرایشی و بهداشتی نظیر خودتراش با برند اسکارد و پاتریکس و همچنین گوش پاک کن می پردازد. اسپری خوشیو کننده، برس و شانه نیز از محصولات برتر این مجموعه می باشد.

بزرگترین تولید کننده

مجموعه طنین بهداشت پارس توانسته با تکیه بر توانایی منخصصان خود به درجه ای از تولید محصولات با کیفیت برسد که بتواند خود را به عنوان بزرگترین تولید کننده مسواک و خمیر دندان کشور معرفی کند.

تنوع محصولات

سبد محصولات این مجموعه به قدری وسیع است که توانسته تمام نیاز مردم در زمینه بهداشت دهان و دندان را رفع کند. همچنین به رفع نیاز مردم در زمینه بهداشت پوست و مو بپردازد.

کیفیت بالای محصولات

این مجموعه با عرضه محصولات، همیشه ثابت کرده است که قبل از هر چیزی بر کیفیت بالای محصولات تاکید دارد. طوری که مدعیست در رتبه اول کیفیت محصولات قرار دارد.

رفع نیاز همه

این مجموعه در منار تامین نیاز مردم به رفع نیاز سازمان ها و ارگان ها نیز میپردازد. به طوری که به طراحی، تولید و عرضه محصولات مختص بیمارستان و هتل ها پرداخته است.

با تولید بیش از 100 مدل مختلف از انواع مسواک، خمیر دندان، شامپو، خودتراش و ... توانستیم به بزرگترین تولید کننده کشور بدل شویم